KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118426
nr 1611 8426
Oidentifierad konstnär. Signerad VW, "en stormdag vid Wisby hamn". Olja på duk, 47x70 cm, yttermått inklusive ram: 56x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:38:54
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr